Bulut Tabanlı Perakende Programıyla Tanışın!

Bulut tabanlı perakende barkod sistemi ile yüksek maliyetlerde sistem kurmaya son ! KirazBarkod ile cep telefonu, tablet, bilgisayar vb. platformlardan stoğunuzu ve mağazanızı heryerden yönetin.

Önde gelen kurumların tercihi

Nerelerde Kullanılır ?

Bağış Sayfaları
Fastfood
Bağış Sayfaları
Kantin
Bağış Sayfaları
Market
Bağış Sayfaları
Nalbur
Bağış Sayfaları
Manav
Bağış Sayfaları
Kasap
Bağış Sayfaları
Fırın
Bağış Sayfaları
Balıkçı
Bağış Sayfaları
Çicekçi
Bağış Sayfaları
Tekstil
Bağış Sayfaları
Kırtasiye
Bağış Sayfaları
Mağaza
Bağış Sayfaları
Perakende satış yapan birçok farklı işletmede.

Bütünleşik Donanımlarla Mağazanızı Yönetin

Bağış Sayfaları
Bilgisayar
Bağış Sayfaları
Tablet
Bağış Sayfaları
Telefon
Bağış Sayfaları
All in one bilgisayar
Bağış Sayfaları
Akıllı Terazi

Stoklarınızı Yönetin

Bağış Sayfaları
Fatura Girin
Bağış Sayfaları
Satış Faturası Oluşturun
Bağış Sayfaları
Alış Faturası Girin
Bağış Sayfaları
Sayımlarınızı Takip Edin
Bağış Sayfaları
Kâr Zararınızı Görün

Program Özellikleri

Bağış Sayfaları
Hızlı Satış
Bağış Sayfaları
Cari Hesap Takibi
Bağış Sayfaları
Gelişmiş stok yönetimi
Bağış Sayfaları
Şubeler arası stok transferi
Bağış Sayfaları
Envanter Sayımı
Bağış Sayfaları
Çoklu kullanıcı
Bağış Sayfaları
Kullanıcı yetkilendirme
Bağış Sayfaları
Offline Satış
Bağış Sayfaları
Canlı Raporlama
Bağış Sayfaları
Kritik stokların takibi
Bağış Sayfaları
Daha bir çok özellik bulunmaktadır.

Sıkça Sorulan Sorular

Ülkemizde barkod sistemi dendiği zaman genel olarak markette ürünlerin üstüne konan fiyat etiketi olarak bilinmektedir. Ancak insanlar tarafından bu etiketlerin amaçları bilinmemektedir. Ülkemizde barkod sistemleri anlamında çeşitli firmalar mevcuttur. Bu firmalardan en kaliteli olan ve en doğru barkod sistemlerini sunan firmaların tercih edilmesi de büyük bir önem taşıyor.

Barkod, çubuk kod ya da çizgi simge, bilgilerin görsel özellikli makinelerin okuyabilmesi amacıyla çeşitli kodlama metotlarıyla sunulmasıdır. Orijinal olarak barkod, veriyi paralel çizgilerin ebatları ve boşlukları arasında saklanırdı fakat günümüzde noktasal şekiller, iç içe daire ya da görüntü içerisinde gizli şekiller benzeri farklı türlerde de görülebilir.

Barkod sistemleri birçok sistemde kullanılır. Bu sistemler çok fazla olup gittikçe de kullanım alanı genişlemektedir. Özellikle bu sistemlerin yazılım altyapıları da hızla gelişmeye devam etmektedir.

Firmamızın sunmuş olduğu barkod sistemleri pek çok özellik içermektedir. Bu özellikleri bu yazıda tek tek sıralayarak onları ne şekilde kullanabileceğini açıklayacağız. Barkod sistemlerimiz daha önce bahsedilmiş olduğu gibi sektördeki en iyileri arasında yer almaktadır. Avrupa standartlarında sunmuş olduğumuz teknolojik altyapı hizmetleriyle müşterilerimizi mutlu etmeye çalışıyoruz.

Barkod Sistemi

Barkod sistemleri, kurumların bünyesinde barındırdığı pek çok veriyi tek bir kod üzerinden takip etmesine yarayan; aynı esnada hem verimlilik hem de üretkenlik artışına yardımcı olan bir sistemler bütünü olarak tanımlanabilir. Mali olarak bir fiyatı olan her ürünün üzerinde etiket şeklinde ya da ambalajına kodlanmış biçimde bulunan barkodlar, herkesin bildiği üzere birbirine paralel olarak yan yana koyulmuş çizgilerin bütünü haline verilen addır. Kurumların kullandıkları barkod sistemleri ile ürünlerin satış aşamalarında, stok kontrolü aşamasında vs. aşamalarda oldukça büyük kolaylık sağlanmaktadır. Özellikle de bir ürünün kasada satışı yapılırken barkod okuyucu teknolojilerle berabere ödeme kısmı net bir biçimde gerçekleştirilebilir.

Barkod Sistemi Nedir?

Ülkemizde barkod sistemi dendiği zaman genel olarak markette ürünlerin üstüne konan fiyat etiketi olarak bilinmektedir. Ancak insanlar tarafından bu etiketlerin amaçları bilinmemektedir. Ülkemizde barkod sistemleri anlamında çeşitli firmalar mevcuttur. Bu firmalardan en kaliteli olan ve en doğru barkod sistemlerini sunan firmaların tercih edilmesi de büyük bir önem taşıyor. Firma olarak biz de barkod sistemleri piyasasında öncü bir firma olarak tüm müşterilerimize en yüksek müşteri memnuniyetini sağlayarak onların hizmetlerimizden memnun kalmasını sağlıyoruz. Bu anlamda barkod sistemleri anlamında en kaliteli firmalar arasında yer alıyor.

Barkod Nedir?

Barkod, çubuk kod ya da çizgi simge, bilgilerin görsel özellikli makinelerin okuyabilmesi amacıyla çeşitli kodlama metotlarıyla sunulmasıdır. Orijinal olarak barkod, veriyi paralel çizgilerin ebatları ve boşlukları arasında saklanırdı fakat günümüzde noktasal şekiller, iç içe daire ya da görüntü içerisinde gizli şekiller benzeri farklı türlerde de görülebilir. Barkod, barkod okuyucu olarak da isimlendirilen optik okuyucular ile okunabilir ya da özel yazılımlarla görüntüler içinden taranabilir. Barkod bilgisayara bilgi girişinin doğruluğunu ve süratini artıran Otomatik Tanıma Veri Toplama (OT/VT) uygulamasından da geniş bir kullanım alanı buluyor. Geleneksel olarak barkod kodlamaları yalnızca rakamları sembolize ederken, yeni semboller bütün ASCII karakter setine büyük harf ya da daha fazlasını ekledi. Basit barkodların gereksinim duyduğu alana daha fazla bilgi sığdırma ihtiyacı çizgiler yerine kare hücreleri içeren (bir tip İki boyutlu barkod) matrix kodların gelişmesine neden olmuştur.

En Kaliteli Barkod Firmaları Nelerdir?

En kaliteli barkod firmalara baktığımız zaman ülkemizde en fazla iş alan firmalar olarak nitelendirilebilir. Firma olarak biz de en iyi barkod firmaları arasında yer alıyoruz. Barkod firmalarından en çok beklenen hizmet sundukları iyi bir altyapıdır. Barkod sistemlerinde hız oldukça önemlidir. Bir ürününün barkodunu okuturken hızlı bir biçimde okunmasını sağlamak büyük önem taşıdığı için bunları sağlayacak olan altyapı işlemlerinin de iyi bir şekilde olması gerekir. Biz de firma olarak barkodların hızlı okunması anlamında en iyi firmalardan biri olduğumuzu iddia ediyoruz. Barkod hizmetlerinden beklenen diğer bir özellik de kolay bir şekilde okunabilmesi. Eğer ki barkodlar kolayca okunmayacak bir durumda ise yine ürünlerin barkodların okunma hızını azaltır. Bu nedenle ürün barkodlarının hızlı okunacak şekilde tasarlanması gerekiyor. Bu konuda da firmamız en iyi hizmeti sağlayan firmamız arasında yer almakta. Firmamızın barkodlarına bakıldığı zaman hemen barkodu okunabilecek şekilde barkodlar sağlıyoruz.

Barkod Hizmetleri Nerelerde Kullanılır?

Barkod sistemleri birçok sistemde kullanılır. Bu sistemler çok fazla olup gittikçe de kullanım alanı genişlemektedir. Özellikle bu sistemlerin yazılım altyapıları da hızla gelişmeye devam etmektedir. Barkod sistemlerinin kullanıldığı alanları şu şekilde sıralamak mümkün:

Yukarıda sayılan alanlarda barkod sistemlerinin kullanıldığı söylemek mümkün. Barkod hizmetlerinin kullanım alanları genişledikçe sektörün önemi de aynı oranda artmaktadır.

En Çok Kullanılan Barkod Sistemleri Nelerdir?

Birçok farklı barkod sistemi mevcut olup bunlar kullanım alanlarına göre farklı sektörlerde kullanılıyor. Bu barkod sistemlerini şu şekilde sıralamak mümkün:

Yukarıda sayılan barkod sistemleri dışında da barkod sistemleri mevcuttur. Ancak bu sistemler en çok kullanılan barkod sistemleri arasında yer almaktadır. Firmamız tarafından yukarıda sayılan barkod sistemlerinin hemen hemen tamamında hizmet verilmektedir.

Barkod Sistemlerinde Ne Gibi Özellikler Var?

Firmamızın sunmuş olduğu barkod sistemleri pek çok özellik içermektedir. Bu özellikleri bu yazıda tek tek sıralayarak onları ne şekilde kullanabileceğini açıklayacağız. Barkod sistemlerimiz daha önce bahsedilmiş olduğu gibi sektördeki en iyileri arasında yer almaktadır. Avrupa standartlarında sunmuş olduğumuz teknolojik altyapı hizmetleriyle müşterilerimizi mutlu etmeye çalışıyoruz. Hızlı Satış firmamızın en çok önemsediği konular arasında yer alıyor. Müşterilerimize işlerini en kısa zaman içerisinde ulaştırmak için elimizden gelen her şeyi yapıyoruz. Firma olarak barkod sistemleri konusunda aşağıda sayacağımız tüm konularda müşterilerimize ne iyi hizmeti vermeye çalışıyoruz: Yukarıda sayılan hizmetlerin hepsi firmamız tarafından müşterilerimize sağlanmaktadır.

Müşteri Memnuniyeti Nasıl Sağlanıyor?

Müşterilerimizin işlerinin doğru gitmesi bizim de işlerimizin iyi gitmesi anlamına geliyor. Bu nedenle bu yolda en iyisini yapmaya çalışıyor ve müşterilerimizi yüz üstü bırakmamaya gayret ediyoruz. Daha önce büyük firmalara yaptığımız işlere bakılacak olursa oldukça kaliteli ve müşterilerini önemseyen bir firma olduğumuz hemen ortaya çıkacaktır.

Firmamıza ait Barkod Sistemlerimiz Nerelerde Kullanılabilir?

Ürünlerimiz pek çok yerde kullanabilme özelliğine sahiptir. Bunları şu şekilde sıralamak mümkündür:

Yukarıda sayılan tüm noktalarda barkod hizmetlerini sağlamak için talibiz. Piyasada en kaliteli barkod sistemlerini sağlayan firma olarak müşterilerimiz bizleri tercih ettikleri için asla pişman olmayacaklar. Perakende ve toptan iş yapan her işletme bizler için bir hizmet kapısıdır.

Yapılan Büyük Firma İşleri Nelerdir?

Daha önceki yazılarımızda da büyük firmalara iş yaptığımızı belirtmiştik. Bu firmalar arasında pek çok ulusal firma yer alıyor. Bu firmaların barkod işlerini yapmış olmamız en tercih edilen ve kaliteli barkod hizmeti firmaları arasında yer aldığımızı gösteriyor. Ekomini marketler, İl fico gelato, Kasap İlyas ve Marina Tekel Tobacco gibi en ünlü firma ve işletmelerin barkod hizmetleri tarafımızca sağlanıyor. Siz de eğer bu firmalar arasına katılmak isterseniz bizleri internet sitemizden ya da genel merkezimizde ziyaret edip daha fazla bilgi alabilirsiniz.

Barkod Sistemleri İletişim Bilgileri Nelerdir?

Barkod sistemi firmamıza ait iletişim bilgilerine ulaşmak için sitemiz üzerinde yer alan iletişim menüsüne tıklamanız yeterlidir. İletişim menüsüne tıkladığınız zaman firmamıza ait olan adres bilgileri, telefon numarası ve e-posta adresi gibi çeşitli bilgiler yer alacaktır. Ayrıca iletişim bilgilerinin yanında istek, öneri ve şikayetleriniz için bir form mevcut. Bu formu doldurarak daha fazla bilgi alabilir ve şikayetçi olduğunuz bir konuyu dile getirebilirsiniz.